KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175005

nr 1517 5005

Oidentifierad konstnär. Signerad, Lindgren, kvinnoporträtt. Omkring 1900, Olja på duk, 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 79x64 cm

Kondition: slitage, färgbortfall, skadad ram

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 januari 2023
kl 20:50:00

20/1 11:15:06 1      ledande budet*